„Ludzie i ich czasy”

Studenckie Koło Naukowe Historyków Uniwersytetu Śląskiego ma zaszczyt serdecznie zaprosić Państwa na kolejną konferencje naukową pod wspólnym tytułem „Ludzie i ich czasy”. Będzie to już piąta edycja tego spotkania naukowego. Tym razem, pracownicy naukowi naszej uczelni oraz studenci zajmą się problematyką industrializacji i jej wpływu na ukształtowanie się nowego XIX wiecznego społeczeństwa. Konferencja odbędzie się 24 maja w Sali Rady Wydziału Wydziału Nauk Społecznych UŚ o godzinie 9:00.
Poniżej przedstawiamy plakat z planem konferencji.
Serdecznie zapraszamy!