Spotkanie opłatkowe członków Studenckiego Koła Naukowego Historyków

W czwartek 20 grudnia na Wydziale Nauk Społecznych odbyło się spotkanie opłatkowe członków Studenckiego Koła Naukowego Historyków. Frekwencja dopisywała. Na spotkaniu pojawiła się większość obecnych członków oraz absolwenci. Przy dźwięku kolęd podzieliliśmy się opłatkami i złożyliśmy sobie najlepsze życzenia. Był to naprawdę świetny czas, ponieważ mogliśmy chociaż na chwile odpocząć od spraw uczelnianych i poczuć zbliżającą się magię świąt w świetnym towarzystwie.

Z okazji zbliżających się świąt Bożego Narodzenia całe SKNH UŚ chciałoby złożyć serdeczne życzenia wszystkim pracownikom naukowym, studentom oraz pasjonatom historii.