Sprawozdanie z walnego zebrania SKNH UŚ

W dniu 16 października odbyło się pierwsze walne zebranie członkowskie Studenckiego Koła Naukowego Historyków Uniwersytetu Śląskiego. Jako pierwszy głos zabrał Prezes Koła, Dawid Madziar, który przedstawił wszystkim członkom Koła ogólne założenia i plany na rok akademicki. Były to :

• Wyjazd na rekonstrukcję Bitwy pod Austerlitz
  • Konferencja „Ludzie i ich czasy”
  • Konferencja PAN Śląska
  • Spotkanie integrecyjne Koła w Rudach Raciborskich
  • Wydanie kolejnej edycji kalendarza
  • Plany ostatecznego wyglądu czasopisma kołowego

Następnie wypowiadali się po kolei prezesi sekcji sekcji, pokrótce opowiadając o planach swoich sekcji na rok akademicki. Zostały także puszczone listy, aby zapisywali się chętni do bycia członkami SKNH UŚ, listy dla chętnych na wyjazdy na spotkanie integracyjne oraz na wyjazd pod Austerlitz. Z krótkim wystąpieniem odwiedził nas także mgr Dawid Duch, opowiadając o projekcie, do współpracy w którym zaprosił wszystkich zainteresowanych.