Spotkanie Sekcji Archiwalnej: 10.01.2012 r.

1. Ostateczne ustalenie tematów referatów na XIV Ogólnopolski Zjazd Studentów Archiwistów w Szczecinie.

Brela Kamil: Dokumenty najstarszych katowickich parafii na przykładzie parafii ewangelicko- augsburskiej i parafii katolickiej w Katowicach-Bogucicach.

Przeniosło Michał i Kołakowski Konrad: Działalność członków polskiego ruchu oporu napodstawie zbiorów Śląskiego Instytutu Naukowego im. J. Koraszewskiego.

Gad Paweł: System obiegu dokumentów w SEKAP.

2. Ustalenie obowiązków przy organizacji XX OZHS:

Jochymek Aleksandra, Kołakowski Konrad, Brela Kamil, Gad Paweł – opieka nad studentami zagranicznymi.

Przeniosło Michał i Skrodzka Sonia – pomoc przy rejestracji studentów i wydawaniu materiałów konferencyjnych.