Publikacja „Pamiętnik XI Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Archiwistyki”

Publikacja „Pamiętnik z XI Ogólnopolskiego Zjazdu Studentów Archiwistyki w Katowicach” to pokłosie konferencji, która odbyła się na Uniwersytecie Śląskim w kwietniu 2009 r. Na jej łamach opublikowane zostały referaty wygłoszone podczas dwóch dni obrad, których autorzy zdecydowali się przesłać swoje artykuły do druku. Redaktorami publikacji są mgr Bartłomiej Broda i mgr Joanna Popanda, a recenzentem naukowym dr Barbara Kalinowska-Wójcik.