Wyniki K

GRUPY ELIMINACYJNE

 

GRUPA A

  1. Uniwersytet Jagiellonśki w Krakowie

  2. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

  3. Politechnika Śląska w Gliwicach

 

GRUPA B

  1. Politechnika Rzeszowska

  2. Akademia Górniczo – Hutnicza w Krakowie

  3. Politechnika Opolska
  4. Akademia Wychowania Fizycznego ZWKF Gorzów Wielkopolski

 

GRUPA C

  1. Akademia im. J. Długosza w Częstochowie
  2. Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie

  3. Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża J. P. II w Białej Podlaskiej

 

GRUPA D

  1. Uniwersytet Opolski
  2. Akademia Wychowania Fizycznego w Krakowie

  3.  Uniwersytet Śląski w Katowicach

  4. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu

 

GRUPA E

  1. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu

  2. Uniwersytet Marii Curie - Skłodowskiej w Lublinie

  3. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

  4. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach

 

GRUPA F

  1. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach

  2. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie

  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Nysie

 

 

PROGRAM TURNIEJU KOBIET

CZWARTEK 30.01.2014

17.00 – 19:00 – Weryfikacja zawodniczek

19:00 – 20:00 – Odprawa techniczna

    PIĄTEK 31.01.2014

8.00 – 21:00 – mecze grupowe

21:30 – Spotkanie Towarzyskie (Klub Muzyczny SPIŻ)

    SOBOTA 01.02.2014

8:00 – 19:00 – mecze (II runda rozgrywek)

    NIEDZIELA 02.02.2014

8:30 – 14:00 – mecze o miejsca

14:50 – finał Akademickich Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet (półfinał B)

Hala MOSiR Mysłowice

 

 

TERMINARZ – KOBIETY

PIĄTEK 31.01.2014 - I ETAP

HALA Mysłowice

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

8:00

1

PWSZ Tarnów

F2-F3

PWSZ Nysa

 6:0

8:55

3

UO Opole

D1-D4

PWSZ Wałbrzych

 10:0

9:50

5

UE Kraków

D2-D3

UŚ Katowice

 0:3

10:45

7

AWF Wrocław

E1-E4

PŚ Kielce

 7:0

11:40

9

UMCS Lublin

E2-E3

UE Katowice

 1:0

12:35

11

AWF Katowice

F1-F2

PWSZ Tarnów

 8:0

13:30

13

UE Kraków

D2-D1

UO Opole

 0:5

14:25

15

UŚ Katowice

D3-D4

PWSZ Wałbrzych

 8:0

15:20

17

UMCS Lublin

E2-E1

AWF Wrocław

 1:5

16:15

19

UE Katowice

E3-E4

PŚ Kielce

 1:1

17:10

21

UŚ Katowice

D3-D1

UO Opole

 0:3

18:05

23

PWSZ Nysa

F3-F1

AWF Katowice

 1:15

19:00

25

PWSZ Wałbrzych

D4-D2

UE Kraków

 0:5

19:55

26

UE Katowice

E3-E1

AWF Wrocław

 0:4

20:50

27

PŚ Kielce

E4-E2

UMCS Lublin

 1:5

 

HALA Gimnazjum 19 w Katowicach

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

8:30

2

UJ Kraków

A1-A2

AWF Kraków

 7:2

9:25

4

PRz Rzeszów

B1-B4

AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

 0:1

10:20

6

AGH Kraków

B2-B3

PO Opole

 1:2

11:15

8

UPe Kraków

C2-C3

PSW Biała Podlaska

 2:9

12:10

10

AWF Kraków

A2 - A3

PŚ Gliwice

 1:2

13:05

12

PO Opole

B3-B4

AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

 1:1

14:00

14

PRz Rzeszów

B1-B2

AGH Kraków

 3:1

14:55

16

AJD Częstochowa

C1-C2

UPe Kraków

 7:0

15:50

18

PŚ Gliwice

A3-A1

UJ Kraków

 1:6

16:45

20

AGH Kraków

B2-B4

AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

 1:5

17:40

22

PO Opole

B3-B1

PRz Rzeszów

 2:0

18:35

24

AJD Częstochowa

C1-C3

PSW Biała Podlaska

 0:0

 

WYNIKI PO I ETAPIE

GRUPA A

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 UJ Kraków

2

6

13:3

2.

PŚl Gliwice

2

3

3:7

3.

AWF Kraków

2

0

3:9

 

GRUPA B

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

3

 7

7:2

2.

 Politechnika Opolska

 3

 7

5:2

3.

Politechnika Rzeszowska

3

3

3:4

4.

 AGH Kraków

3

 0

 3:10

 

GRUPA C

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

PSW Biała Podlaska

2

4

9:2

2.

 AJD Częstochowa

2

4

7:0

3.

UPe Kraków

2

0

 2:16

 

GRUPA D

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

Uniwersytet Opolski

3

9

18:0

2.

 Uniwersytet Śl. Katowice

3

6

11:3

3.

 UE Kraków

3

 3

5:8

4.

PWSZ Wałbrzych

3

0

0:23

 

GRUPA E

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 AWF Wrocław

3

 9

 16:1

2.

UMCS Lublin

3

 6

 7:6

3.

 UE Katowice

3

 1

 1:6

4.

PŚ Kielce

3

 1

 2:13

 

GRUPA F

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 AWF Katowice

2

 6

 23:1

2.

 PWSZ Tarnów

2

 3

 6:8

3.

 PWSZ Nysa

2

 0

 1:21

 

PODZIAŁ NA GRUPY - II ETAP

GRUPA G

  1. (I A) UJ Kraków

  2. (II B) Politechnika Opolska

  3. (I C) PSW Biała Podlaska

 

GRUPA H

  1. (II A) Politechnika Śląska Gliwice

  2. (I B) AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

  3. (II C) AJD Częstochowa

 

GRUPA J

  1. (I D) UO Opole

  2. (II E) UMCS Lublin

  3. (I F) AWF Katowice

 

GRUPA K

  1. (II D) UŚ Katowice

  2. (I E) AWF Wrocław

  3. (II F) PWSZ Tarnów

 

O miejsca XIII – XVIII

GRUPA L

  1. (III A) AWF Kraków

  2. (III B) Politechnika Rzeszowska

  3. (III C) UPe Kraków

GRUPA M

  1. (III D) UE Kraków

  2. (III E) UE Katowice

  3. (III F) PWSZ Nysa

 

O miejsca XIX– XXII

  1. IV B AGH Kraków

  2. IV D PWSZ Wałbrzych

  3. IV E PŚ Kielce

 

FAZA ELIMINACYJNA - II ETAP

SOBOTA 01.02.2014

HALA Mysłowice

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

8:00

28

 

UJ Kraków

G1–G2

 PO Opole

 10:0

8:55

29

 PŚl Gliwice

H1–H2

 AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

 0:1

9:50

30

 UO Opole

J1–J2

 UMCS Lublin

 0:2

10:45

32

 UŚ Katowice

K1–K2

 AWF Wrocław

 0:4

11:40

34

 PO Opole

G2–G3

 PSW Biała Podlaska

 4:2

12:35

36

AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

H2–H3

 AJD Częstochowa

 0:2

13:30

38

 UMCS Lublin

J2–J3

 AWF Katowice

 0:3

14:25

40

AWF Wrocław

K2–K3

 PWSZ Tarnów

 4:0

15:20

42

 PSW Biała Podlaska

G3–G1

 UJ Kraków

 2:3

16:15

44

 AJD Częstochowa

H3–H1

 PŚl Gliwice

 1:0

17:10

46

 AWF Katowice

J3–J1

 UO Opole

 4:1

18:05

48

 PWSZ Tarnów

K3–K1

 UŚ Katowice

 2:4

 

HALA AWF Katowice – „stara”

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

9:00

17

Mecz mężczyzn

 -

10:15

31

 AWF Kraków

L1 – L2

 PRz Rzeszów

 6:0

11:10

33

UE Kraków

M1–M2

 UE Katowice

 1:2

12:05

35

 AGH Kraków

IV B–

IV D

 PWSZ Wałbrzych

 7:1

13:00

37

 PRz Rzeszów

 L2-L3

 UPe Kraków

 1:1

13:55

39

UE Katowice

M2-M3

 PWSZ Nysa

 1:0

14:50

41

 PWSZ Wałbrzych

IVD- IVE

 PŚ Kielce

 0:3

15:45

43

 UPe Kraków

L3-L1

 AWF Kraków

 0:4

16:40

45

 PWSZ Nysa

M3-M1

 UE Kraków

 2:2

17:35

47

 PŚ Kielce

IVE - IVB

 AGH Kraków

 0:6

 

WYNIKI PO II ETAPIE

GRUPA G

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

UJ Kraków

2

6

13:2

2.

PO Opole

2

3

4:2

3.

PSW Biała Podlaska

2

0

4:7

 

GRUPA H

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AJD Częstochowa

2

6

3:0

2.

 AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

2

3

1:2

3.

PŚl Gliwice

2

0

0:2

 

GRUPA J

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AWF Katowice

2

6

7:1

2.

UMCS Lublin

2

3

2:3

3.

UO Opole

2

0

1:6

 

GRUPA K

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 AWF Wrocław

2

6

8:0

2.

 UŚ Katowice

2

3

4:6

3.

PWSZ Tarnów

2

0

2:8

 

GRUPA L

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

AWF Kraków

2

6

10:0

2.

 UPe Kraków

2

1

1:5

3.

 PRz Rzeszów

2

1

1:7

 

GRUPA M

L.p.

DRUŻYNA

MECZE

PUNKTY

BRAMKI

1.

 UE Katowice

2

6

3:1

2.

UE Kraków

2

1

3:4

3.

PWSZ Nysa

2

1

2:3

 

NIEDZIELA 02.02.2014

HALA Mysłowice

Godzina

Nr meczu

Mecz

Wynik

8:30

49

PO Opole

G2 – J2

UMCS Lublin

 1:2

9:25

51

 AWF ZWKF Gorzów Wlkp.

H2 – K2

UŚ Katowice

 2:0

10:20

53

 UJ Kraków

G1 – J1

AWF Katowice

 4:4 (karne 3:4)

11:10

55

 AJD Częstochowa

H1 – K1

 AWF Wrocław

 4:3

 

 

MECZE O MIEJSCA

Mecz o VII m-ce

 

Godz. 12:05 (56)

p.49 PO Opole – p.51 UŚ Katowice                      1:2 

 

Mecz o V m-ce

Godz. 13:00 (57)

w.49 UMCS Lublin  – w.51 AWF ZWKF Gorzów Wlkp.             1:0 

 

Mecz o III m-ce

Godz. 13:55 (58)

p.53 UJ Kraków – p.55 AWF Wrocław                                   4:1 

 

FINAŁ AMP w FUTSALU KOBIET

 

Godz. 14:50 (59)

w.53 AWF Katowice – w.55 AJD Częstochowa               2:1

 

HALA AWF Katowice „stara”

Mecz o XVII m-ce

 

Godz. 9:00 (50)

III L PRz Rzeszów – III M PWSZ Nysa       7:0 

 

Mecz o XV m-ce

 

Godz. 10:00 (52)

II L UPe Kraków – II M UE Kraków           2:5 

 

Mecz o XIII m-ce

 

Godz. 11:00 (54)

I L AWF Kraków – I M UE Katowice          8:0 

 

NAJLEPSZA Zawodniczka

Paula Kruk - AWF Katowice

NAJLEPSZA Strzelczyni

Patricia Hmirova - AWF Katowice

NAJLEPSZA Bramkarka

Karolina Klabis - AJD Częstochowa

Copyright © 2013 by Adam.Suchanski(at)us.edu.pl. Template by HotJoomla Templates